Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

wpis w: Biblioteka, Szkolne | 0

Na przełomie stycznia i lutego odbyły się w naszej szkole pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Dzieci zapoznały się z zasadami panującymi w bibliotece, nauczyły się wypożyczać i co najważniejsze uroczyście zobowiązały się o książki dbać. Po pasowaniu już każdy mógł wypożyczyć sobie książkę do domu i otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Appointing students as the School Library Readers

At the turn of January and February first grade students in our school were appointed as library readers. The children got acquainted with the rules prevailing in the library, learned to borrow and most importantly solemnly undertook to take care of books. After that, everyone could borrow a book home and received a souvenir diploma and a sweet gift.

 

dodała: Katarzyna Orzech