Wizyta przedszkolaków

wpis w: Biblioteka, Szkolne | 0

Pod  koniec lutego naszą szkołę odwiedziły grupy Pszczółek i Motylków z Przedszkola nr 27 i 12 w Chorzowie. Dzieci świetnie się bawiły zwiedzając szkołę, słuchając bajki z teatrzyku Kamishibai, nabywając nowych umiejętności dzięki tablicy multimedialnej i wykonując swoją własną, unikalną zakładkę do książek z kotkiem.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Visit of preschoolers

At the end of February, our school was visited by groups of Bees and Butterflies from Kindergarten No. 27 and 12 in Chorzów. The children had a great time visiting the school, listening to the fairy tales from the Kamishibai theater, acquiring new skills thanks to the multimedia board and making their own unique bookmark for kitten books.

 

dodała: Katarzyna Orzech