OGŁOSZENIE

wpis w: Informacje | 0

          W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i wejściem w życie „Ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych” oraz w trosce o bezpieczeństwo pracowników i petentów placówka jest zamknięta do odwołania.

     Sprawy pilne dotyczące np. rekrutacji do klasy I i oddziału przedszkolnego są załatwiane w sekretariacie szkoły w godzinach pracy od 8.00-13.00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (32-249-83-99).

Inne sprawy uczniowskie będą załatwiane po wznowieniu pracy szkoły w normalnym trybie.

    Za zrozumienie serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim spokoju i zdrowia.

 

                                                      Z poważaniem

 

                       Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. K. Wolnego

                                                 Izabela Grabiańska