ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

wpis w: Komunikat | 0

Dyrektor SP15 w Chorzowie informuje, iż decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia w szkołach są zawieszone od 12.03 do 25.03. 2020 r.

W dniach 12.03 – 13.03 (czwartek – piątek) szkoła zapewnia opiekę w świetlicy dzieciom, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki  w domu. W tych dniach nie będą przygotowywane obiady dla uczniów. 

Od poniedziałku 16.03. do 25.03 uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. W celu skorzystania z zasiłku należy złożyć do pracodawcy oświadczenie o nieprzewidzianym zamknięciu szkoły oraz wniosek o wypłatę zasiłku opiekuńczego. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

O dalszym rozwoju wydarzeń i ewentualnych kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

    Z poważaniem,

Izabela Grabiańska – dyrektor szkoły