Dzień piżam

wpis w: Szkolne | 0

Moi drodzy! 

Obecna sytuacja dalej zmusza nas do pozostania w domach. Niektórzy spędzają ten czas aktywnie fizycznie, a inni dwoją się i troją przy rozwiązywaniu zadań nadesłanych przez naszych nauczycieli. Są jednak tacy, którzy wolą wykorzystać ten wolny czas najproduktywniej. Bo nie okłamujmy się, kto nie lubi pospać dłużej niż zwykle?

Jako przewodniczący szkoły, który w kampanii wyborczej niemało Wam obiecał, postanowiłem, żebyśmy zrobili wyczekiwany przez wielu dzień piżam już teraz – ZDALNIE. 

Zasada jest prosta – podzielcie się swoimi zdjęciami w piżamach podczas nauki online, chcemy widzieć, że uczycie się w piżamach (oczywiście odpowiednimi, bez niestosownych elementów – takie posty będą usuwane!!!) w komentarzach na facebooku szkoły.

I obiecuję Wam, że automatycznie, gdy wrócimy do szkoły zorganizuję dzień, na który czekaliście od dawien dawna. Trzymajcie się i uważajcie na siebie. 

dodał: Jan Migalski