EKO – KOMIKS

wpis w: Szkolne | 0

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, w naszej szkole odbył się konkurs „Komiks o tematyce ekologicznej”. Dziś, właśnie w święto Ziemi, uroczyście – choć wciąż zdalnie – ogłaszamy wyniki tego konkursu.

Zgłoszeń nie było dużo, w związku z tym nie było podziału na grupy wiekowe. Wszystkie nadesłane prace były wykonane starannie i zgodnie z tematem, ale każda odrobinę inną techniką (był nawet komiks opracowany graficznie na komputerze). W komiksach pokazano głównie problem zaśmiecania naszej planety – tak ważny, istotny i mocno obecny w życiu każdego z nas. Mam nadzieję, że zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania, wzmocni we wszystkich uczniach, nauczycielach i pracownikach naszej szkoły postawy ekologiczne. 

 

A teraz najważniejsze, czyli wyniki:

I miejsce –  TYMOTEUSZ WOLNY kl. Vb

II miejsce – SZYMON JACHIMOWICZ kl. Vb

III miejsce – OLIWIA POCZOPKO kl.Ia

 

Wszyscy nagrodzeni otrzymują już dziś (w wersji elektronicznej) dyplomy i wielkie GRATULACJE! Nagrody rzeczowe i dyplomy wydrukowane zostaną przekazane przy pierwszym spotkaniu w szkole 🙂

 

dziękuję bardzo za udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom

a wszystkich zachęcam do jeszcze większego dbania  o naszą planetę. 

W końcu mamy ją tylko jedną!

 

dodała: Agata Nowak

 

Eko - Komiks