Ogłoszenie dla klasy 0b – Odbiór książek

wpis w: Szkolne | 0
Drodzy rodzice, opiekunowie dzieci z klasy 0 b

Ważna informacja.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie i wykonywanie zadań razem z dziećmi. Wiem, że nie jest łatwo zorganizować naukę w domu. Dlatego w tym tygodniu jest możliwość odbioru książek ze szkoły. Z pewnością to ułatwi Państwu naukę z dziećmi. Będzie ona prostsza do zorganizowania. Pracę w książkach zaczniemy po Wielkanocy, tak by Państwo mogli spokojnie zorganizować sobie odbiór książek w najbliższych dniach. Codziennie będę informować, które zadania i w jaki sposób wykonać. Poza pracą w książkach nadal będą zadania muzyczne, plastyczne, językowe itd.:)

Odbiór książek: poniedziałek w godzinach 11-14, wtorek 8-14, środa 8-14.

W poniedziałek zostaną przygotowane pudełka z ćwiczeniami (część 3 i 4), podręcznikiem, wyprawką i klaserem z literami. Oprócz tego w pudłach są dotychczasowe prace plastyczne dzieci. Pudła będą przygotowane do odbioru z portierni szkoły. Będzie tam lista, na której proszę się podpisać imieniem i nazwiskiem, jako potwierdzenie odbioru książek.

 

dodała: Anna Domżalska