Zadania dla klasy 0b

wpis w: Zadania dla klasy 0b | 0
Dzisiaj ostatni dzień, przed majowym weekendem. Na wstępie chciałam serdecznie podziękować za aktywność w tym tygodniu. 
 
POLSKA JEST PIĘKNA
 
W Polsce znajdziemy zarówno morze, jeziora, góry, lasy, jak i wiele miast, w których aż roi się od zabytków pochodzących z różnych epok. Nie musimy wyjeżdżać daleko zagranice, żeby móc zachwycać się pięknymi widokami. Doceniajmy urokliwe miejsca w swoim kraju.
Spójrzcie na film, może ktoś z Was odwiedził miejsca zamieszczone w tej krótkiej ekranizacji?
[https://www.youtube.com/watch?v=jNItT3wIKGs] podzielcie się na naszym klasowym Facebooku zdjęciami z miejsc w Polsce, które odwiedziliście i polecacie 😊
 
Podróżując można odwiedzać różne kraje. Najbliżej mamy do naszych sąsiadów, czyli Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy. Zarówno Polska, jak i część krajów europejskich tworzy Unię Europejską, czyli taką grupę państw, która ze sobą współpracuje w różnych sprawach. Flaga Unii Europejskiej to żółte gwiazdki ułożone w koło na granatowym tle. Poproszę Was dzisiaj o zrobienie zadań w ćwiczeniach na stronie 15A, gdzie należy po kolorować flagę Unii oraz 11A, jako powtórki całego tygodnia. 
 
Życzę Wam dużo uśmiechu 🙂