Zadania dla klasy0b

wpis w: Szkolne, Zadania dla klasy 0b | 0
Dzień dobry!
 
W tym tygodniu realizujemy temat: Zwierzęta na wiejskim podwórku
 
Na początek nie zapominamy o ustaleniu dnia tygodnia, miesiąca, pory roku oraz pogody 🙂
 
A teraz czas na pierwsze zadanie: https://www.youtube.com/watch?v=v4R2rkylrc0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1NpTjo50cJuNfqR-s_QyO5JiEiOPUzKre5t9NTx33En1lTQJxpVsfYVK0 obejrzyjcie bardzo uważnie ten filmik edukacyjny. Jest tam wiele ciekawostek! I uwaga! są tam również zadania. Zróbcie je wszystkie.
 
Już jutro poznamy kolejną literę, a póki co przypomnijcie sobie kilka:
klikamy na grę interaktywną, nazywamy zwierzątko, które jest na ilustracji i słuchamy na jaki dźwięk się rozpoczyna nazwa? Następnie wybieramy właściwa literę.
 
Gdzie mieszkają zwierzęta? Do obejrzenia filmik edukacyjny: ttps://www.youtube.com/watch?v=1PD3jNhefUA oraz ćwiczenia nr 3, strona 36a (w ćwiczeniach numeracja jest na co drugiej stronie, więc umówmy się, że będę pisać np. strona 36a – jako pierwsza i 36b – jako druga strona kartki).
 
Dla chętnych: ćwiczymy pamięć. Uwaga! Trzeba się baaardzo skupić, by zapamiętać kolejność 🙂 powodzenia! https://view.genial.ly/5e95a496d82ffd0dbff5dbb4
 
Miłego dnia! 🙂