Wychowanie fizyczne dla klasy 3b

wpis w: Klasowe | 0

Witam serdecznie uczniów klasy 3 B. Dziś chciałabym zaproponować wam 2 różne zabawy. Jedna to DRABINKA. Ćwiczenie będzie polegało na tym, że samodzielnie będziecie musieli w ykleic na podłodze w odpowiednim miejscu drabinkę. A następnie ćwiczyć przeskoki. Będzie wam potrzebna taśma samoprzylepna. Przedstawia to filmik, który wam przesyłam.

https://youtu.be/zxdHhz_cxTY

Jeżeli ktoś nie ma tyle miejsca w domu i nie może czegoś takiego zrobić mam inna propozycję. Weźcie kilka dowolnych pojemnikow lub misek(najlepiej z plastiku), następnie wykonajcie kilka kulek z papieru i wrzucajcie je do każdego pojemnika. Jeżeli będziecie grać z rodzeństwem to ustalcie między sobą zasady gry i rywalizujcie że sobą. Wyniki możecie zapisywać i po tygodniu podsumujcie rzuty. Oczywiście wygrywa ten kto ma więcej celnych rzutów. Życzę wam miłej zabawy. Pozdrawiam.
             

 

dodała: Beata Adamik – Sielecka