Wychowanie fizyczne, klasa 3b

wpis w: Informacje, Klasowe, Komunikat | 0

Witam serdecznie wszystkich uczniów klasy 3B. Mam dla was dziś propozycję ćwiczeń ruchowych. Chciałabym abyście 2 razy w tym tygodniu zrobili sobie w domu w jakimś obszerniejszym miejscu tor przeszkód. Poustawiajcie jakieś dowolne miękkie przedmioty np. papier toaletowy, ręczniki papierowe, ręcznik, butelki z wodą. A następnie próbujcie te przedmioty przeskakiwać, okrążać, przenosić z miejsca na miejsce. Zróbcie mały slalom jeśli macie do tego warunki itd. Mam nadzieję, że pomysłów wam nie zabraknie. Macie dużą wyobraźnię i wielki potencjał. Możecie z papieru lub gazety zrobić kulę i wrzucać ją do jakiegoś pojemnika. Proszę abyście byli ostrożni i uważni. Przypominam, że przed każdym torem przeszkód jaki będziecie tworzyć wykonujemy mała rozgrzewkę. Pamiętajcie: zaczynamy od rozgrzania  karku,ramion, bioder i nóg. Na pewno pamiętacie z lekcji. Pozdrawiam was serdecznie.
     

 

dodała:  Beata Adamik – Sielecka.