Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

wpis w: Komunikat | 0
Czas tak szybko mija…Jeszcze niedawno witaliśmy się 1 września i z uśmiechem na twarzy rozpoczynaliśmy wspólną przygodę. Razem się bawiliśmy, uczyliśmy, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, rozmawialiśmy. Wspólnie świętowaliśmy między innymi: Dzień Chłopaka, Dzień Przedszkolaka, Dzień Kobiet, Andrzejki, Mikołajki, a przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy wigilię klasową. Każdy dzień był wyjątkowy i pełen wrażeń! I mimo pandemii nadal byliśmy w kontakcie 🙂
Serdecznie dziękuję za ten wyjątkowy rok szkolny. Dziękuję: Oskarkowi B., Oskarkowi G., Natalce, Deniskowi, Julce, Emilce, Januszkowi, Piotrusiowi, Ronaldo S., Lidii, Oliwce, Dominisi, Saszy, Alankowi K., Anastazji, Nikolce, Oliwierkowi, Matiemu, Ronaldo S., Varvarze, Agatce, Alankowi T., Łukaszkowi, Lence oraz Waszym rodzicom i opiekunom za wspólnie spędzony czas, współpracę i zaangażowanie w zdalną edukację. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzę powodzenia i samych sukcesów w szkole! <3
 
Życzę również udanych, cudownych i bezpiecznych wakacji!
 
Dziękuję i pozdrawiam,
Anna Domżalska