Wychowanie fizyczne dla klasy 3b

wpis w: Klasowe | 0

Witajcie drodzy trzecioklasiści. Dzisiaj mam dla was dwie propozycje. Zbliża się długi weekend. W związku z tym pewnie gdzieś wyjedziecie ze swoją rodziną albo wyjdziecie na jakiś spacer. Pogoda sprzyja i korzystajcie z niej. Spacerujcie, spacerujcie i spacerujcie. Po parkach, lasach, wszędzie gdzie tylko można. Może nawet uda wam się wyjechać w najbliższe góry czyli Beskidy. Może na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Pamiętajcie aby trzymać się wytyczonych szlaków!!!!!
Jeżeli jednak okaże się, że pogoda nas zawiedzie i będziecie musieli zostać w domu to też mam propozycję. Poćwiczcie proszę w domu. Dzięki jednemu tylko z  przyborów, który znajduje się w każdym domu😀😁😊oto filmik na którym możecie się wzorować:
https://youtu.be/ENCe-WnBwh8
Życzę udanego weekendu i mile spędzonego czasu. Trzymajcie się zdrowo. Pozdrawiam serdecznie.
         

 

dodała: Beata Adamik – Sielecka