22 października obchodzimy Światowy Dzień Osób Jąkających się?

wpis w: Komunikat | 0

Czy wiesz, że… 22 października obchodzimy Światowy Dzień Osób Jąkających się? Zachęcamy wszystkich do obejrzenia animowanego filmu poświęconego problemowi jąkania się. Gdzie szukać pomocy, jeśli u dziecka występuje niepłynność mówienia? Poniżej zamieszczamy adresy stron, na których można znaleźć wskazówki oraz poczytać o jąkaniu się. Zachęcamy również do przeczytania informacji na plakacie Centrum Logopedycznego – jak wesprzeć swoje dziecko? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej. Zapraszamy!

Logopedki Bogumiła Wilk, Daria Pawlak.

On October 22, we celebrate the World Day of the Stutterers?

Did you know that… On October 22, we celebrate World Stuttering Day? We encourage everyone to watch the animated movie about the problem of stuttering. Where Can I Get Help If My Child Has Speech Disabilities? Below are websites where you can find tips and read about stuttering. We also encourage you to read the information on the poster of the Speech Therapy Center – how to support your child? This and many other questions are answered below. You are welcome!

dodała: Katarzyna Orzech