Konkurs czytelniczy „Książki zekranizowane, znane i lubiane”

wpis w: Biblioteka, Komunikat | 0

Dwóch uczniów naszej szkoły zgłosiło się do konkursu organizowanego przez bibliotekę SP 10 w Chorzowie. Tymek i Aleks (z klasy 6b),  bo o nich mowa, stworzyli przepiękny lapbook. Czego tam nie ma? Piegi, szkiełka Pana Kleksa, szpak Mateusz jak żywy i guzik z jego czapki, opisani bohaterowie, motywy, piosenki, wymarzone lekcje, geneza książki, kadry z filmu i wiele, wiele innych. Teraz trzymamy kciuki, żeby organizatorzy też docenili dzieło chłopaków 🙂

dodała: Bożena Szczyrbowska

Reading competition „Screened, known and liked books”

Two students of our school entered the competition organized by the primary school library no 10 in Chorzów. Tymek and Aleks (from class 6b), because we are talking about them, created a beautiful lapbook. What’s not there? Freckles, glasses of Mr. Kleks, starling Mateusz as if alive and the button from his hat, described heroes, motifs, songs, dream lessons, the genesis of the book, frames from the film and many, many others. Now we keep our fingers crossed that the organizers will also appreciate the work of the boys,

dodała: Katarzyna Orzech