Dzień Krajobrazu

wpis w: Klasowe, Komunikat | 0

20 października 2020r. po raz piąty w Polsce obchodzony był Dzień Krajobrazu. W tym roku głównym tematem było drzewo w krajobrazie. Nasi czwartoklasiści z tej okazji rozwiązywali na lekcji przyrody zagadki związane z drzewami oraz wybrali się na „spacer krajobrazowy”. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów klasy 4a – zdjęć ze spaceru zrobionych przez Antosię i prac plastycznych wykonanych przez uczniów klasy 4b.

dodała: Anna Grychtoł

Landscape Day

On October 20, 2020 the Landscape Day was celebrated for the fifth time in Poland. This year, the main theme was the tree in the landscape. On this occasion, our fourth-graders were solving puzzles related to trees during a nature lesson and went for a „landscape walk”. We invite you to see the gallery of works by class 4a students – photos from the walk taken by Antosia and artworks made by students from class 4b.

dodała: Katarzyna Orzech