Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witam serdecznie rodziców i dzieci. Dziś chciałabym zaproponować wam zabawę aby wspólnie spędzić razem czas.
KALAMBURY.
W tej zabawie za pomocą gestów i mimiki można pokazać tytuł bajki,książki, postać, zwierzę albo czynność. W zabawie może udział brać wiele osób. Oczywiście wszyscy zamieniają się rolami, tak aby biorący udział w zabawie raz byli odgadujacymi a raz pokazującymi. Życzę udanej zabawy. Ponadto chciałabym was zachęcić do krótkiego spaceru póki jeszcze jest ciepło. W czasie spaceru możecie nazbierać kilka liści i kilka niedużych gałązek. Po przyjściu włóżcie liście między książki i mocno przyciscijcie żeby równo zaschły. Galazki natomiast odłóżcie. Przydadzą się następnym razem. To tyle na dzisiaj. Pozdrawiam serdecznie. 

🍂

dodała: Beata Adamik – Sielecka

Fun ideas

Hello parents and children. Today I would like to offer you some fun to spend time together. CHARADES. In this game, you can use gestures and facial expressions to show the title of a fairy tale, book, character, animal or activity. Many people can take part in the game. Of course, everyone changes roles so that the participants of the game are both guessing and showing. I wish you a lot of fun. Moreover, I would like to encourage you to take a short walk while it is still warm. During the walk, you can pick up a few leaves and a few small twigs. When you arrive, put the leaves between the books and press them firmly to let them dry evenly. You can put the twigs aside. They will be useful next time. That’s it for today. Best wishes.

dodała: Katarzyna Orzech