Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0


Witajcie kochani. Dziś mam dla was propozycje fajnej zabawy. Być może znacie ją już, gdyż jest bardzo popularna. Ta zabawa nazywa się POSZUKIWANIE SKARBÓW. Najlepiej gra się w 2 osoby. Jedno z was chowa jakiś przedmiot (pluszaka, zabawkę, piłeczkę, samochodzik itd.) a druga osoba poszukuje go wg. poleceń typu: idź prosto, skręć w prawo, lewo, odwróć się itd. W tą samą zabawę można również grać naprowadzając gracza poleceniami ciepło, zimno w zależności czy jest się blisko czy daleko poszukiwanego przedmiotu.

Ponad to dzieciakom chętnym sprawdzenia swoje wiedzy o Polsce polecamy quiz na stronie: https://www.quizme.pl/q/quizy-dla-dzieci/quiz-dla-dzieci-o-polsce

Życzymy wam wesołej zabawy. Pozdrawiamy serdecznie. Trzymajcie się zdrowo.

dodała: Beata Adamik-Sielecka, Lilianna Krokosz

Fun ideas

Hello guys. Today I have some fun ideas for you. Perhaps you already know it because it is very popular. This game is called TREASURE HUNT. It’s best to play with 2 people. One of you is hiding an object (soft toy, ball, car, etc.) and the other person is looking for it according to commands such as: go straight, turn right, left, turn around, etc. The same game can also be played by guiding the player with commands warm, cold, depending on whether they are near or far away. Moreover, for kids willing to test their knowledge about Poland, we recommend a quiz on the website: https://www.quizme.pl/q/quizy-dla-dzieci/quiz-dla-dzieci-o-polsce We wish you a lot of fun. Best regards. Stay healthy.

dodała: Katarzyna Orzech