Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witajcie kochani. Dziś chciałabym wam zaproponować bardzo smakowitą zabawę. Będzie to quiz kulinarny. Najlepiej gra się w dwie osoby. Jedno z was przygotowuje na spodeczkach czy małych talerzykach po troszeczku jakiegoś spożywczego produktu np. kawałek sera, szynki,ciasta, jakiegoś warzywa, owocu lub przyprawy. Drugie z was musi odgadnąć co to za produkt. Najlepiej wcześnie zawiązać oczy osobie zgadującej . Potem zamieniacie się rolami. Pamiętajcie tylko, żeby po małym kawałeczku podawać drugiej osobie dany produkt. I musi to być produkt SPOŻYWCZY!!!! Oczywiście wygrywa osoba, której uda się odgadnąć jak najwięcej nazw produktów ! Życzę miłej i smakowitej zabawy. 

🍋
🍎
🍊
🍅
🍏
🍞

🥛

🍗

             dodała: Beata Adamik-Sielecka

Fun ideas

Hello guys. Today I would like to offer you a very tasty game. It will be a culinary quiz. It is for two people to play. One of you prepares a little food product on saucers or small plates, e.g. a piece of cheese, ham, cake, some vegetable, fruit or spices. The other one has to guess what kind of product it is. It’s best to blindfold the guessing person early. Then you switch roles. Just remember to give the product to the other person, one piece at a time. And it must be a FOOD product !!!! Of course, the person who can guess as many product names as possible wins! I wish you a nice and tasty fun.

dodała: Katarzyna Orzech