Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witam serdecznie wszystkie dzieci. Dzisiaj mam dla was propozycję zabawy plastycznej. Dobrze byłoby gdyby was było więcej niż dwoje do tej zabawy ale para też wystarczy. Jedno z was na kartce zaczyna rysować lub malować jakiś rysunek. Tematyka dowolna i technika również. Następnie poddajecie sobie kartkę i dorysowujecie jakiś element. I tak na zmianę. Im was więcej do tej zabawy tym większą kartkę weźcie. Niech każdy ma możliwość wykazania się pomysłem i twórczą inwencją. Jeśli już stwierdzicie, że wszystkie pomysły zostały wykorzystane stawiacie dzieło na widoku i chwalicie się nim domownikom. Pozdrawiam was serdecznie.
               

dodała: Beata Adamik-Sielecka

Fun ideas

Hello to all children. Today I have a proposal for an art game for you. It would be good if there were more than two of you for this fun, but a couple will be enough. One of you starts to draw or paint a drawing on a piece of paper. Any subject and technique is allowed. Then you give a piece of paperto the other kid and they add an element to it. And so you take turns. The more of you to this game, the bigger piece of paper you should take. Let everyone have the opportunity to show their idea and creative invention. If you find that all the ideas have been used, you put the work in view and boast about it to your family. I greet you warmly.

dodała: Katarzyna Orzech