Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witam was serdecznie. Mam dziś dla was propozycję kolejnej fajnej zabawy. Można ją nazwać ” Co zmieniło się w pomieszczeniu”. Najlepiej bawią się  dwie osoby. Raz jedno z was wychodzi z pokoju a drugie w tym czasie chowa jakiś przedmiot. Następnie druga osoba wchodzi do pokoju i stara się zgadnąć czego brakuje . Potem zmieniacie się rolami. Jest to bardzo dobra zabawa na rozwijanie spostrzegawczości. Życzę wam wesołej zabawy. Pozdrawiam.
                 

dodała: Beata Adamik- Sielecka

Fun ideas

I cordially greet you. Today I have another fun proposition for you. You can call it „What has changed in the room”. Two people have the best fun. Once, one of you leaves the room and the other hides an object at this time. Then the other person enters the room and tries to guess what is missing. Then you change roles. It is a good game to develop your perceptiveness. I wish you a lot of fun. Greetings.

dodała: Katarzyna Orzech