Drodzy Rodzice/Opiekunowie Prawni

wpis w: Komunikat | 0

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o utworzeniu i działaniu  od 6 września całodobowej, bezpłatnej, ogólnopolskiej infolinii dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.
Można również skorzystać z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

 

 

Dear Parents / Legal Guardians

The Ministry of Education and Science announced the setting and working of a 24-hour, free, nationwide hotline for children and youth and their guardians, starting from September 6. By calling 800 800 605, children and adolescents, but also parents, teachers and educators will be able to obtain professional help from experienced psychologists, educators and lawyers. To get help, just call the hotline, where professional consultants will answer all your questions and advise what can be done in a given situation. Interlocutors do not have to introduce themselves, they are guaranteed discretion and anonymity. You can also use the e-mail contact pomagamy@1815.pl

 

dodała: Katarzyna Orzech