GŁOSUJEMY!!!!

wpis w: Komunikat | 0

Nasza szkoła i nasi nauczyciele wytypowani w największym plebiscycie edukacyjnym w naszym regionie i w całej Polsce.

Wystarczy wybrać kategorię, miejscowość i zagłosować.

Nauczyciel klas 0-III – pani Katarzyna Żydziok
Nauczyciel klas IV – VIII – pani Aleksandra Goncik
Nauczyciel klas IV – VIII – pan Tomasz Zocłoński
Szkoła Roku – Szkoła Podstawowa nr 15 w Chorzowie.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w poniedziałek, 25 października.i będzie trwać do wtorku, 30 listopada do godz. 21:00.

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do czwartku, 16 grudnia do godz. 22:00.

Bardzo prosimy o głosy, a nominowanym nauczycielom już dziś gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!

dodała: Agata Nowak