„Gorąco polecam” Konkurs na ilustrację okładki ulubionej książki – WYNIKI

wpis w: Biblioteka | 0

Z ogromną radością pragniemy się podzielić informacją o wynikach konkursu regionalnego organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filię w Chorzowie na Ilustrację okładki ulubionej książki. Otóż pierwsze miejsce zdobył uczeń naszej szkoły z klasy 2b, a wyróżnienie uczennica z klasy 1b. Jako, że wszystkie prace zgłoszone do organizatora były piękne i oryginalne Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 15 w Chorzowie ufundowało drobne upominki, za które dziękujemy. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY! J

Wyniki:

https://chorzow.pbw.katowice.pl/index.php/aktualnosci/257-goraco-polecam-konkurs-na-ilustracje-okladki-ulubionej-ksiazki-wyniki

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

„I highly recommend” Competition for the illustration of the cover of your favorite book – RESULTS

It is with great joy that we would like to share information about the results of the regional competition organized by the Pedagogical Provincial Library, Branch in Chorzów, for the illustration of the cover of your favorite book. Well, the first place was won by a student from our school from class 2b, and the honourable prize was won by a student from class 1b. As all the works submitted to the organizer were beautiful and original, the Association of Friends of Primary School No. 15 in Chorzów funded small gifts for which we would like to thank you. CONGRATULATIONS to all participants!

Results:

https://chorzow.pbw.katowice.pl/index.php/aktualnosci/257-goraco-polecam-konkurs-na-ilustracje-okladki-ulubionej-ksiazki-wyniki

 

dodała: Katarzyna Orzech