Wycieczka klas 7 do JuraParku w Krasiejowie

wpis w: Komunikat | 0

Jaki jest przepis na udaną wycieczkę? Wiedzą to uczniowie klasy 7a i 7b, ponieważ właśnie taka była wycieczka do JuraParku w Krasiejowie. Spora garść wiedzy, słoneczna pogoda, dobre towarzystwo i duża dawka atrakcji. Zaczęliśmy od prehistorycznego oceanarium i kina emocji 5D. Przemieszczając się tunelem czasu, byliśmy świadkami powstania Ziemi i początków życia. Stanęliśmy oko w oko z prehistorycznymi zwierzętami, zobaczyliśmy jak wyglądają oryginalne skamieniałości. Na zakończenie promem kosmicznym odbyliśmy podróż w czasie, poznając historię ewolucji człowieka. Najwięcej emocji i radości dostarczył nam park rozrywki. Był też czas na posiłek, lody i rozmowy. Już szukamy pomysłu na następną wycieczkę 🙂

 

dodała: Anna Grychtoł