DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15

  • mgr Izabela Grabiańska - Dyrektor
  • mgr Joanna Szyszkowska - Solisz - Wicedyrektor

Pracownicy Sekretariatu

 

  • Gabriela Fryc - Sekretarz szkoły
  • Mariola Zalega - Sekretarz szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE

PrzedmiotyNauczyciele
Bibliotekamgr Anna Kozak-Salwa
mgr Edyta Kosik
Edukacja wczesnoszkolnamgr Beata Adamik-Sielecka
mgr Patrycja Chwała
mgr Anna Domżalsak-Ahmed
Iwona Foryś
mgr Gabriela Dworaczek
mgr Ewa Kawka
mgr Lilianna Krokosz
mgr Aleksandra Klyta
mgr Renata Krzyżowska
mgr Agata Nowak
mgr Joanna Opołka
mgr Agata Sagan
mgr Sonia Szostak
Historia i społeczeństwomgr Magdalena Grzesik
mgr Aleksandra Rabenda
Język angielskiJustyna Gacek
mgr Katarzyna Orzech
mgr Agata Sagan
Język polskimgr Anna Kroj
mgr Anna Lasoń-Wołowiec
mgr Kornelia Rajca
Logopeda szkolnymgr Marta Kazienko-Szczerbak
mgr Bogumiła Wilk
Matematykamgr Jadwiga Pieczyńska
mgr Sabina Steuer
Muzykamgr Ewa Kawka
Nauka pływaniamgr Magdalena Koziar
Pedagog szkolnymgr Anna Kozak-Salwa
mgr Joanna Szyszkowska-Solisz
Plastykamgr Aleksandra Klyta
Przyrodamgr Anna Grychtoł
mgr Tomasz Zocłoński
Psycholog szkolnymgr Małgorzata Halkiewicz
Religiamgr Halina Dobek
mgr Kornelia Rajca
Świetlicamgr Barbara Bożym
mgr Anna Bożym-Golasz
mgr Danuta Cieśla
mgr Gabriela Dworaczek
mgr Iwona Foryś
mgr Agnieszka Grochla
mgr Anna Grychtoł
mgr Magdalena Grzesik
mgr Anna Kozak-Salwa
mgr Magdalena Koziar
mgr Anna Lasoń-Wołowiec
mgr Joanna Opołka
mgr Kornelia Rajca
mgr Sylwia Wilk
Katarzyna Żydziok
Wychowanie do życia w rodziniemgr Izabela Grabiańska
Wychowanie fizycznemgr Bogusława Borycka-Świerzy
mgr Magdalena Koziar
Zajęcia komputerowemgr Danuta Cieśla
mgr Halina Dobek
Zajęcia technicznemgr Sylwia Krawczyk
mgr Sabina Steuer
Nauczyciele wspomagającymgr Agnieszka Grochla
Justyna Hyla
Tyflopedagogmgr Pelagia Drenda

WYCHOWAWCY KLAS

0a - mgr Sagan Agata

1a - mgr Szostak Sonia

1b - mgr Krzyżowska Renata

2a - mgr Krokosz Lilianna

2b - mgr Adamik-Sielecka Beata

3a - mgr Klyta Aleksandra

3b - mgr Chwała Patrycja

3c - mgr Kawka Ewa

4a - mgr Steuer Sabina

4b - mgr Grzesik Magdalena

4c - mgr Krawczyk Sylwia

5a - mgr Kroj Anna

5b - mgr Pieczyńska Jadwiga

6a - Gacek Justyna

6b – mgr Rajca Kornelia

7a - mgr Lasoń-Wołowiec Anna

7b - mgr Rabenda Aleksandra

PRACOWNICY SZKOŁY

  • Jerzy Berger
  • Grażyna Brieger
  • Alina Jamróz
  • Maria Łuczak
  • Karina Knich
  • Justyna Kościelna
  • Barbara Książek
  • Urszula Lipieta
  • Kornelia Mitrenga
  • Teresa Przybylska
  • Katarzyna Stefańska
  • Iwona Strzała
  • Joanna Szymańska - Intendentka
  • Beata Zięba