DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15

  • mgr Izabela Grabiańska - Dyrektor
  • mgr Joanna Szyszkowska - Solisz - Wicedyrektor

Pracownicy Sekretariatu

 

  • Gabriela Fryc - Sekretarz szkoły
  • Mariola Zalega - Sekretarz szkoły

GRONO PEDAGOGICZNE

PrzedmiotyNauczyciele
Bibliotekamgr Bożena Szczyrbowska
Biologiamgr Anna Grychtoł
Chemiamgr Sylwia Krawczyk
mgr Lucyna Menzer
Doradztwo zawodowemgr Sonia Szostak
Edukacja dla bezpieczeństwamgr Artur Zwierzyński
Edukacja przedszkolnamgr Sonia Szostak
Edukacja wczesnoszkolnamgr Patrycja Chwała
mgr Anna Domżalska
mgr Ewa Kawka
mgr Agata Nowak
mgr Agata Sagan
Fizykamgr Sylwia Krawczyk
mgr Anna Błeszyńska
Geografiamgr Anna Grychtoł
mgr Tomasz Zocłoński
Historia mgr Magdalena Grzesik
mgr Aleksandra Rabenda
Informatykamgr Danuta Cieśla
Język angielskiJustyna Famuła
mgr Katarzyna Orzech
mgr Agata Sagan
Język niemieckimgr Marta Piłat
Język polskimgr Anna Kroj
mgr Anna Lasoń-Wołowiec
mgr Kornelia Rajca
Logopeda szkolnymgr Daria Pawlak
mgr Bogumiła Wilk
Matematykamgr Renata Krzyżowska
mgr Jadwiga Pieczyńska
mgr Sabina Steuer
Muzykamgr Aleksandra Klyta
Nauka pływaniamgr Aleksandra Goncik
mgr Magdalena Koziar
Pedagog szkolnymgr Anna Bożym - Golasz
mgr Joanna Szyszkowska - Solisz
Plastykamgr Aleksandra Klyta
Przyrodamgr Anna Grychtoł
Psycholog szkolnymgr Małgorzata Halkiewicz
Religiamgr Halina Dobek
mgr Kornelia Rajca
Rewalidacjamgr Patrycja Chwała
mgr Pelagia Drenda
mgr Izabela Grabiańska
mgr Agnieszka Grochla - Tarka
mgr Magdalena Grzesik
mgr Ewa Kawka
mgr Aleksandra Klyta
mgr Daria Pawlak
mgr Aleksandra Rabenda
mgr Joanna Ziemczyk
Świetlica - Kierownik mgr Sylwia Wilk
Świetlicamgr Beata Adamik - Sielecka
mgr Magdalena Grzesik
mgr Anna Kozak - Salwa
mgr Aleksandra Radziejewska
mgr Katarzyna Żydziok
Technikamgr Sabina Steuer
Wiedza o społeczeństwiemgr Aleksandra Rabenda
Wspomagający nauczycielemgr Agnieszka Grochla - Tarka
mgr Joanna Ziemczyk
Wychowanie do życia w rodziniemgr Agnieszka Grochla - Tarka
Wychowanie fizycznemgr Bogusława Borycka-Świerzy
mgr Aleksandra Goncik
mgr Magdalena Koziar
Zajęcia komputerowemgr Danuta Cieśla
Zajęcia technicznemgr Sabina Steuer

WYCHOWAWCY KLAS

0a - mgr Szostak Sonia

 

1a - mgr Krokosz Lilianna

1b - mgr Anna Domżalska

 

2a - mgr Nowak Agata

2b - mgr  Kawka Ewa

 

3a - Sagan Agata

3b - Chwała Patrycja

 

4a - mgr Lasoń - Wołowiec Anna

4b - mgr Krzyżowska Renata

 

5a - mgr Rabenda Aleksandra

 

6a - mgr Grychtoł Anna

6b - mgr Goncik Aleksandra

 

7a - mgr Bogusława Borycka - Świeży

7b - mgr Grzesik Magdalena

7c - mgr Krawczyk Sylwia

 

8a - mgr Kroj Anna

8b - mgr Szyszkowska - Solisz Joanna

8c - mgr Danuta Cieśla

PRACOWNICY SZKOŁY

Intendentka - Joanna Szymańska

Kuchnia

  • Justyna Kościelna
  • Barbara Książek
  • Beata Zięba

Obsługa

  • Kornelia Mitrenga
  • Jolanta Olejnik
  • Teresa Przybylska
  • Ewa Paszkiewicz

Portiernia

  • Karolina Filipczyk
  • Katarzyna Stefańska

Rzemieślnik

  • Jerzy Berger

Pielęgniarka szkolna

  • Alina Jamróz