Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

 

„Witaj szkoło, witaj nasza dobra szkoło. Przyjmij nas serdecznie, miło i wesoło…” – tymi słowami przywitali się uczniowie po wakacjach. Dzień 1 września rozpoczęła Msza św. w Kościele św. Barbary. Akademię z okazji inauguracji roku szkolnego 2016/2017 przygotowali uczniowie klasy 2a pod kierunkiem p. Aleksandry Klyty. Dzieci, w krótkiej części artystycznej wspominały wakacje i życzyły wszystkim udanego roku szkolnego. Pani dyrektor Izabela Grabiańska przywitała wszystkich i oficjalnie uznała rok szkolny 2016/2017 za rozpoczęty. W takim razie… Do dzieła!!!

Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

dodała:  Aleksandra Klyta

The inauguration of the school year 2016/2017

„Welcome school, welcome our good school. Take us warmly, nice and cheerful … „- with these words the students greeted each other after the summer holidays. September 1 began with a mass in the Church of St. Barbara. The academy on the occasion of the inauguration of the school year 2016/2017 was prepared by the students of class 2a under the direction of Ms. Aleksandra Klyta. The children in the short artistic part reminisced the holidays and wished everyone a successful school year. The headmistress Mrs Izabela Grabiańska welcomed everyone and officially announced the 2016/2017 school year started. In that case … Let’s get to work !!!

dodała: Katarzyna Orzech

O uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017 w naszej Szkole pisał również „Dziennik Zachodni„.