Zawody szachowe

wpis w: Szkolne | 0

Uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w międzyszkolnym pojedynku szachowym, w którym mogli się zmierzyć z swoimi kolegami i koleżankami z sąsiednich szkół.

Zawodom towarzyszyło ogromne skupienie i opanowanie, lecz nie zabrakło także okazji do zawarcia nowych znajomości i podzielenia się wiedzą związaną z grą w szachy, a organizatorzy zawodów zadbali o słodki poczęstunek dla uczniów.

Mimo iż zabrakło miejsca na podium dla wszystkich uczestników to zawody zaliczamy do udanych!

dodała: Agnieszka Grochla

Chess competition

Our students took part in interschool chess competition, in which they could compete with their friends from neighbouring schools.
The competition was accompanied by great concentration and self-control, but there was also an opportunity to make new friends and share knowledge related to the game of chess, and the organizers have taken care of a sweet treat for the students.
Although there was not enough room on the podium for all participants, this competition was successful!

dodała: Katarzyna Orzech

Zawody szachowe
Zawody szachowe
Zawody szachowe
Zawody szachowe