„Randka z książką”

wpis w: Biblioteka, Komunikat, Szkolne | 0

Walentynki to święto dla zakochanych. Biblioteka szkolna postanowiła w tym roku przyłączyć się do tego święta organizując „Randkę z książką”. Akcja miała na celu zachęcić zakochanych i jeszcze niezakochanych w książkach do odwiedzenia nas nie tylko w tym dniu. Dzieciaki zaciekawione plakatami rozwieszonymi w szkole odwiedziły nas chętnie. W bibliotece czekały na nich karteczki z aforyzmami do losowania oraz książkowa niespodzianka. Nasi uczniowie, dzięki nauczycielom, przyjaciołom i darczyńcom naszej szkoły mogli wypożyczyć nowe książki – za co serdecznie dziękujemy. 

dodała: Anna Kozak – Salwa

 

„A date with a book”
Valentine’s Day is a holiday for lovers. The school library decided this year to join it by organizing „A date with a book.” The action was intended to encourage those in love with books and those who aren’t yet, to visit us, not only on this day. The kids attracted by posters visited us willingly. In the library there were waiting for them cards with aphorisms to take a draw and a surprise book. Our students, thanks to teachers, friends and benefactors of our school could borrow new books – for which we thank you.

 

dodała: Katarzyna Orzech