Wspomnienia z balu karnawałowego

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

W tym roku tematem przewodnim balu karnawałowego była PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA. W takim właśnie klimacie uczniowie klas 0-III bawili się wyśmienicie. Na balu była okazja do wzięcia udziału w konkursach oraz do wytańczenia się w rytm największych hitów. Wybór króla i królowej balu był dużym wyzwaniem, ale w końcu się udało.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.
 
dodała: Sonia Szostak
 
Memories from the Carnival Ball
This year the theme of the carnival ball was JOURNEY AROUND THE WORLD. In such a climate students in grades 0-III were having a great fun. At the ball there was an opportunity to take part in competitions and to dance to the rhythm of the greatest hits. To select the king and queen of the ball was a big challenge, but finally we succeeded.
Thank you all for having fun together.
 
 
dodała: Katarzyna Orzech