Kiermasz wiosenno-świąteczny za nami

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

W naszej szkole po pracowitym okresie przygotowań do szkolnego kiermaszu wiosenno-świątecznego społeczność szkolna mogła wszystkich zaprosić 07.04.17 na II-gie w tym roku takie wydarzenie.

Uczniowie wraz z wychowawcami z dużym zaangażowaniem podeszli do przygotowania własnoręcznych dekoracji, kartek dla bliskich oraz oryginalnych ozdób. Najmłodsi natomiast zaprezentowali wspaniałe występy, podczas których poczuliśmy wiosenną oraz świąteczną atmosferę zbliżającego się czasu.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które czekały na naszych gości. W tym dniu można było również zasmakować w słodkich jak i wytrawnych specjałach, które zaproponowała nam szkolna kawiarenka, spróbować swoich sił we wspólnych rozgrywkach w gry planszowe oraz pooglądać nowe książki dla dzieci w bibliotece szkolnej.

Wszystkie atrakcje sprawiły, iż nasi goście mogli poczuć się wyjątkowo w tym dniu, co dało się zauważyć po uśmiechach na twarzach!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – Galeria.

 

dodała:Agnieszka Grochla

 

Spring – Easter Fair – behind us
At our school after a busy period of preparation for the school spring and Easter fair, the school community could invite all on 7 April to the second such an event this year.
The students, along with their teachers with great commitment, came to prepare their own handmade artcrafts, thanks to which we felt the spring and festive atmosphere of the approaching time.
However, these were not the only attractions that were waiting for our guests. On this day, you could also taste the sweet and other specialties that were offered by our school cafe, try your hand at casual board games and watch new children’s books, cards for loved ones and original ornaments.
All the attractions made our guests feel special on this day, which was noticeable after the smiles on their faces!
We invite you to view the pictures in the Gallery.

 

dodała: Katarzyna Orzech