Wycieczka do Castoramy

wpis w: Klasowe, Komunikat | 0

W czwartek 27 kwietnia klasa 6b uczestniczyła w praktycznych zajęciach majsterkowania zorganizowanych przez firmę Castorama. Pracownicy tej firmy przygotowali zadania, które stanowiły nie lada wyzwanie dla przyszłych majsterkowiczów. Uczniowie mieli okazję własnoręcznie złożyć skrzynkę na narzędzia lub kołyskę za pomocą młotka, gwoździ oraz odpowiednio przygotowanych drewnianych desek. Po dokładnych instrukcjach pracowników Castoramy, słychać już było tylko dźwięki wbijanych gwoździ.  Okazało się, że niezwykle ważna w takiej pracy jest precyzja i cierpliwość. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniem i po niedługim czasie wszyscy mogli być dumni z samodzielnie złożonych przedmiotów, które mogli zabrać ze sobą do domu. Wyjazd możemy zaliczyć do udanych. Stanowił on okazję do rozwinięcia nowych umiejętności i sprawdzenia się w roli majsterkowicza!

 

dodała: Agnieszka Grochla

 

A trip to Castorama
On Thursday, 27April, class 6b took part in practical do-it-yourself activities organized by Castorama company. Employees of this company prepared tasks that were a great challenge for future DIY enthusiasts. Students had the opportunity to build their tool box or cradle with a hammer, nails and properly prepared wooden boards. After careful instructions from Castorama staff only the sounds of the nails were heard. It turned out that precision and patience are extremely important in such work. Our students did a great job and soon everyone could take pride in the self-assembled items they could take home with. It was a successful trip. It was an opportunity to develop new skills and take on the role of a do-it-yourself!

 

dodała: Katarzyna Orzech