Dzień Dziecka na sportowo

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0

Dobra zabawa i przestrzeganie zasad fair play – pod tymi hasłami przebiegała rywalizacja uczniów klas 2-6. Były wyścigi rzędów, przeciąganie liny, wyścig balonów z wodą, wyścig na materacach, rozgrywki dwóch ogni oraz wiele innych konkurencji. Młodsze klasy 0-1 miały zabawy na terenie Amelongu. Pogodę i humory mieliśmy świetne. Po zakończeniu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal „made in 15”. Każda klasa zaprezentowała swój bojowo-sportowy okrzyk. 

 

dodała: Bogusława Borycka-Świerzy

 

A Sporty Children’s Day
Good fun and playing to the rules of fair play – under these slogans was the rivalry of students in grades 2-6. There were row races, rope drags, water balloon races, mattress races, two fireballs, and many other competitions. Younger grades 0-1 had fun at Amelong. The weather and moods were great. Upon completion, each participant received a commemorative „made in 15” medal. Each class presented their combat-sporty shout.

dodała: Katarzyna Orzech