Miejskie uroczystości upamiętniające 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0
Delegacja szkoły – uczniowie klasy 7b – wzięła udział w miejskich uroczystościach upamiętniających 78 rocznicę Agresji Hitlerowskiej i Napaści Sowieckiej na Polskę. Oddanie czci poległym żołnierzom oraz ofiarom  II wojny światowej odbyło się pod Pomnikiem Żołnierzy Polskich przy ul. Śląskiej.
 
dodała: Aleksandra Rabenda
 
City celebrations commemorating the 78th anniversary of the outbreak of World War II
School delegation – students of class 7b – took part in municipal celebrations commemorating the 78th anniversary of Hitler’s aggression and Soviet invasion of Poland. Honoring the fallen soldiers and victims of World War II took place at the Monument of Polish Soldiers at Slaska Street.
 
dodała:Katarzyna Orzech