Kółko kulinarne – Let’s start!

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0
W naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia kółka kulinarnego. Chętni uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z gotowaniem. Na samym początku omówiliśmy zasady zdrowego odżywiania, ponieważ głównym celem kółka jest wdrożenie dzieci do zdrowych nawyków żywieniowych, a także nauka przygotowywania prostych przekąsek i deserów. Jak na profesjonalistów przystało zrobiliśmy również czapki kucharskie. By jeszcze bardziej urozmaicić zajęcia uczymy się słówek i prostych zwrotów po angielsku, związanych z jedzeniem i gotowaniem.
Z pewnością pochwalimy się swoimi wypiekami i daniami.
 
dodała: Anna Domżalska
 
Culinary Circle – Let’s start!
Our first classes of culinary circle took place. Eager students started their cooking adventure. At the beginning, we discussed the principles of healthy eating, since the main goal of the circle is to introduce children to healthy eating habits, as well as to prepare simple snacks and desserts. As for the professionals, we also made cook hats. To further enrich our activities we learn vocabulary and simple English phrases related to food and cooking.
We will certainly show off with our pastries and dishes.

 

dodała: Katarzyna Orzech

Uczestnicy kółka kulinarnego