Sukces siódmoklasistów!

wpis w: Informacje, Klasowe | 0

Dnia 23 listopada 2017r. uczniowie klasy 7a i 7b wzięli udział w konkursie „ Twój talent- twoim przyszłym zawodem” organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych przez Zespół Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w kategorii: mechanicznej, samochodowej, fryzjerskiej, piekarniczo-cukierniczej i fotograficznej. Zadania przygotowane przez instruktorów były trudne, konkurencja duża. Nasi podopieczni poradzili sobie świetnie z wszystkimi zadaniami.

Nasze sukcesy przedstawiają się następująco:

I miejsce w kategorii fryzjerskiej zajęła Miriam Łagowska (modelka Wiktoria Woźny)

II miejsce w kategorii fryzjerskiej zajęła Klaudia Filipczyk( modelka Roksana Ryszawa)

I miejsce w kategorii piekarniczo-cukierniczej zajęła Oliwia Jeżowska

III miejsce w kategorii piekarniczo-cukierniczej zajęła Oliwia Kut

III miejsce w kategorii mechanicznej zajął Alan Głąbik

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jesteśmy bardzo dumni z Waszych sukcesów.

 

dodała: Anna Lasoń – Wołowiec