Kim być w przyszłości? – pytanie 7 – klasisty

wpis w: Klasowe, Komunikat | 0
 

Kim być w przyszłości? Takie pytanie zadają sobie nasi 7 – klasiści. Aby ułatwić im wybór, dnia 5 stycznia uczennice klasy 7b wraz z wych. p. A. Rabendą, wzięły udział w zajęciach praktycznych w salonie fryzjerskim. Dziewczyny poznały tajniki fryzjerstwa. Mogły same przez chwilę poczuć się jak prawdziwe klientki i fryzjerki. Pochwaliły się przed paniami fryzjerkami, co już potrafią – Miriam z 7b potrafi zrobić warkocz belgijski – jej umiejętności zostały ocenione przez fachowców na 6! Dziewczyny od fryzjera wyszły z nowymi fryzurami i dobrymi humorami – były bardzo zadowolone z zajęć.

Bardzo dziękujemy p. Renacie i p. Beacie – fryzjerkom z chorzowskiego salonu,  za ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas.

 

dodała: Aleksandra Rabenda