CHORZÓW NA ŚWIĘTA – konkurs plastyczny

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
Serdecznie zachęcamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Chorzów na Święta”, organizowanym przez Miasto Chorzów. Tematem konkursu jest projekt kartki wielkanocnej z elementem typowym dla Chorzowa (np. zabytek, budynek. miejsce, herb, logo itp.) w formacie A4, w dowolnej technice (za wyjątkiem prac przestrzennych). 
Prace można przynosić do 6 marca do wychowawcy klasy 2b pani Anny Domżalskiej.
 
Główna nagroda to druk pracy jako oficjalnej kartki świątecznej Miasta Chorzów z okazji Świąt Wielkanocnych 2018!
 
dodała: Anna Domżalska
 
CHORZÓW AT EASTER – art competition
We cordially encourage students of grades I-III to take part in the „Chorzów at Easter” art competition, organized by the City of Chorzów. The theme of the competition is the design of an Easter card with a typical element for Chorzów (eg a monument, building, place, coat of arms, logo, etc.) in A4 format, in any technique (except for spatial works).
The works can be brought to Mrs. Anna Domżalska until March 6.

The main prize is a print of the work as the official Easter card of the City of Chorzów on the occasion of Easter 2018!

 
dodała: Katarzyna Orzech