Konkurs Plastyczny

wpis w: Biblioteka, Informacje, Szkolne | 0

Miło nam poinformować, że w konkursie na wykonanie pracy plastycznej techniką kolażu pt.„Książka łączy nas” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. Lompy w Katowicach, Filia w Chorzowie II miejsce zajęła Kinga Sulowska, a wyróżnienia otrzymali Myah Miller  i Filip Rusinowicz  z klasy 6a. Gratulujemy!!!

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Art Competition
We are pleased to inform you that in the art work competition by the collage technique entitled „Book connects us” organized by the Pedagogical Provincial Library by the name of J. Lompa in Katowice, Branch in Chorzów. The second place went to Kinga Sulowska, and the honorable prize went to Myah Miller and Filip Rusinowicz from class 6a. Congratulations!!!

 

dodała: Katarzyna Orzech