„100 pozdrowień na 100 – lecie niepodległości”

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
 
Uczniowie „15” bardzo chętnie i licznie zaangażowali się w akcję polegającą na wymianie pozdrowień z setką szkół z całej Polski. W ten sposób chcieliśmy uczcić okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Już od września tworzyliśmy pocztówki, wypisywaliśmy je, adresowaliśmy koperty i wysyłaliśmy. Następnie z niecierpliwością czekaliśmy na odpowiedź. Po dwóch miesiącach pracy możemy pochwalić się wystawą, którą można zobaczyć na korytarzu w naszej szkole. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć.
 
 
dodała: Anna Grychtoł
„100 greetings on 100th – anniversary of independence”
Our students were very keen and involved in the action of exchanging greetings with hundreds of schools from all over Poland. In this way, we wanted to celebrate the anniversary of Poland regaining its independence. From September, we created postcards, wrote them out, addressed envelopes and sent them. Then we waited impatiently for the answers. After two months of work, we can be proud of an exhibition that can be seen in the hallway of our school. We also invite you to look at the pictures.
 
 
dodała: Katarzyna Orzech