„Misiolandia”

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
24 listopada uczniowie kl.0-III świętowali urodziny misia. W tym dniu każde dziecko przyszło do szkoły z pluszowym małym lub dużym misiowym przyjacielem. Każdy z nich był inny, wspaniały, przytulny, miękki i kolorowy. Wszyscy zaproszeni zostali do krainy Misiolandii, gdzie mogli bliżej poznać bajkowych bohaterów i ich historię – Misia Uszatka,Kubusia Puchatka i Paddingtona. Były tańce,wspólne zabawy i śpiew piosenek.Korytarze szkoły udekorowane zostały pięknymi misiowymi pracami plastycznymi wykonanymi przez uczniów. Specjalnie na tę okazję powstała fotobudka, gdzie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
 
dodała: Ewa Kawka
 
 

„Teddy bear land”
On November 24, students from grades 0-3 celebrated the birthday of a teddy bear. On that day every child came to school with a plush little or big teddy bear friend. Each of them was different, wonderful, soft and colorful. Everyone was invited to the Teddy bear land, where they could get to know fairytale heroes and their history – Miś Uszatek, Winnie the Pooh and Paddington. There were dances, games and song singing. The school corridors were decorated with beautiful, art works made by students. Especially for this occasion, a photo booth was created, where everyone could take a souvenir photo.

dodała: Katarzyna Orzech