DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W SP 15

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

To święto obchodzone jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W tym roku uczniowie naszej szkoły musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, które musiały być rozwiązane w grupach 4-osobowych. Uczniowie reprezentowali swoje umiejętności i wiedzę poprzez rozwiązywanie zadań i krzyżówek a także poprzez formę plastyczną. Kto zwyciężył?……….Dowiemy się już po feriach. Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wspaniałych i bezpiecznych zabaw na śniegu. Do zobaczenia wkrótce. 

 

dodała: Halina Dobek, Danuta Cieśla

 

 

A DAY OF SAFE INTERNET IN PRIMARY SCHOOL NO. 15
This day is celebrated throughout Europe in the first half of February. It is an initiative of the European Commission, aimed at drawing attention to the issue of safe access of children and youth to online resources. This year, our school students had to face many tasks that had to be solved in 4-student groups. The students represented their skills and knowledge by solving tasks and crosswords as well as through artistic form. Who has won? ………. We will find out after the winter holidays. We wish all our school students great and safe snow games. See you soon.

 

dodała: Katarzyna Orzech