Warsztaty robotyki na Uniwersytecie Rozwoju w Chorzowie.

wpis w: Komunikat | 0

Dla zwycięskich drużyn, biorących udział w szkolnym projekcie EkoMatyka nagrodą były warsztaty robotyki. Uczniowie różnych klas (od zerówek do kl.8) pracując parami, samodzielnie złożyły robota z klocków i zaprogramowały go. W efekcie roboty same jeździły, a dzieci miały radość i satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

dodała: Agata Nowak

 

Robotics workshops at the University of Development in Chorzów.
The robotics workshops were the prize for the winning teams taking part in the EcoMaths school project. Students of various grades (from 0 to 8) working in pairs, independently assembled the robot from blocks and programmed it. As a result, the robots rode, and the children had the joy and satisfaction of a well-done task.

 

dodała: Katarzyna Orzech

 

Warsztaty robotyki na Uniwersytecie Rozwoju w Chorzowie.
Warsztaty robotyki na Uniwersytecie Rozwoju w Chorzowie.