Pomysły na zabawę

wpis w: Szkolne | 0

Witam serdecznie wszystkie dzieci oraz rodziców. Zbliżają się Święta Wielkanocne. W związku z tym chciałam wam zaproponować wspólne gotowanie. Możecie wspólnie przygotować jakieś potrawy świąteczne, upiec babeczki i je ozdobić, pokroić sałatkę, zrobić kanapki. Przy okazji możecie również wykonać ozdoby świąteczne, pokolorować wydmuszki czy wyciąć z kartonu jajka i je ozdobić według własnego pomysłu. W domu zawsze znajdą się jakieś guziczki, koraliki, brokat, resztki bibuły czy papieru kolorowego. Niejednokrotnie wykonywaliśmy takie ozdoby w szkole, więc jak sobie dobrze przypomnicie to będziecie mogli zaskoczyć pomysłem waszych rodziców. Mam nadzieję, że takie wspólne przygotowywanie świąt sprawi wam mnóstwo radości i dobrej zabawy. W związku ze zbliżającymi się świętami życzę wam kochane dzieci i waszym rodzicom zdrowia spokoju i mokrego dyngusa. Chociaż z tym ostatnim nie przesadzajcie w tym roku. Musimy dbać teraz szczególnie o nasze zdrowie.
WESOŁYCH ŚWIĄT🐥🐣🐤

dodała: Beata Adamik – Sielecka