Pomysły na zabawę

wpis w: Komunikat | 0

Witam serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Czas na koleją wspólną zabawę. Zapraszam was dzisiaj na krótki spacer, w czasie którego nazbierajcie kilka gałązek. Po przyjściu do domu przepłukajcie je pod wodą i osuszcie. Sami też nie zapomnijcie porządnie umyć rąk!!!!! Następnie przygotujcie plastelinę, bibułę, papier kolorowy, koraliki, cekiny, guziki. I tym wszystkim postarajcie się ozdobić wasze gałązki. Proponuję najpierw taką gałązkę okleić bibułą a następnie przytwierdzić kolejne elementy. Z papieru możecie wyciąć listki i kwiatki a z plasteliny i koralików wykonać np. pąki. Wiem, że macie dużą wyobraźnię i sami zadecydujecie co i do czego wykorzystać. Kiedy wszystkie gałązki będą już pięknie ozdobione wstawcie je do wazonu, niech tworzą bukiet i pochwalcie się rodzicom. Życzę wam miłej i owocnej pracy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
         

 

dodała: Beata Adamik – Sielecka