Pomysły na zabawę

wpis w: Szkolne | 0

🌞☀😎☀🌞😎☀🌞

Witajcie kochani!!! Dziś piszę do was ostatni raz.  W piątek zakończenie roku szkolnego. A tym samym kończymy zdalne nauczanie. Chciałabym wam życzyć wesołych, ciepłych, radosnych,bezpiecznych i pełnych przygód wakacji. Z pewnością wyjedziecie w góry nad morze czy też jeziora. Pamiętajcie o bezpieczeństwie!!!! W czasie wędrówek po lesie czy górach nie oddalajcie się od grupy, zawsze wędrujcie wyznaczonymi szlakami. Kąpcie się tylko w miejscach wyznaczonych i strzeżonych przez ratowników. Nie ufajcie obcym!!!! Starajcie się przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu. Zwłaszcza teraz po 3 miesiącach spędzonych w domu. Na koniec mam dla was jeszcze jedną propozycje zabawy. Weźcie proszę naszykujcie sobie butelkę, najlepiej plastikową z szerokim wlotem. Następnie włóżcie do niej kilka małych zabawek. Mogą to być małe autka, zwierzątka i zabawki z jajek niespodzianek. Potem wsypcie do tej butelki suchy piasek(ten nadmorski z plaży byłby najlepszy). Pamiętajcie, że tego piasku  musi być ok 3/4,czyli niecała butelka. Jeżeli nie będziecie mieli dostępu do piasku to możecie wykorzystać sól, ryż, kaszę. Następnie zakręćcie butelkę i wszystko wymieszajcie. Potem delikatnie obracajcie  butelką i wymieniajcie po kolei wszystkie przedmioty, które się tam znajdują.Pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz życzę udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji 🌞🏖🏝🏜☀🏕😎🐝🌳🌞🌹🌄😎🌅🌤🌲☀🐞
Do zobaczenia we wrześniu.

 

dodała: Beata Adamik-Sielecka