Zadania dla klasy 0b

wpis w: Zadania dla klasy 0b | 0
Kochani! 😊

To właśnie dziś.🎊 Wasze święto – jedyne i niepowtarzalne…DZIEŃ DZIECKA! ✨🎈🎁🎉🎉

Z tej okazji chciałabym bardzo Was wszystkich uściskać 🤗 lecz jest to niemożliwe, więc przesyłam Wam moc wirtualnych uścisków 🤗🤗🤗🤗🤗🤗 i życzenia:

Uśmiechu od ucha do ucha! 😄
I przyjaciół, ale takich prawdziwych, prosto z serducha. 😍🧡💚💙
To co lubicie – góry słodkości!🍨🧁🍰🎂🍭🍫🍬🍩🍪
I Mnóóóóóstwo radości.😁😀
A do tego snów kolorowych 😴🌈
i zabaw szalonych!😜⚽🎾🏓🚴‍♀️🤹‍♂️🧩

Nie bójcie się marzyć, sięgajcie wysoko i pamiętajcie, że jesteście WY-JĄT-KO-WI!!!! Dzieciaki na medal!🥉

Życzę Wam, aby ten dzień był udany, pełen zabaw, słodkości i niespodzianek. Bawcie się, skaczcie, tańczcie i uśmiechajcie się 🌻

Szczególnie życzenia te kieruję do mojej grupy 0B, do: dwóch Oskarków, Deniska, Natalki, dwóch Alanków,  Saszy, Emilki, Julci, Januszka, Matiego, Oliwierka, Dominisi, Piotrusia, Łukaszka, Oliwci, dwóch Ronaldo, Lenki, Nastki, Nikolki, Agatki, Leili, Varvary.

Ściskam Was mocno!
Pani Ania

P.S. Zapraszam na naszą grupę facebookową, gdzie są również niespodzianki dla dzieci.

A tu propozycja Dnia Dziecka (online) – Park Śląski, Chorzowskie ZOO, Stadion Śląski. Może Państwa to zainteresuje: