Zadania dla klasy 0b

wpis w: Zadania dla klasy 0b | 0
Dzień dobry 🙂
 
Wyspani? Gotowi do działania? 
 
Wakacje to czas odpoczynku, relaksu. Często również w tym czasie wybieramy się na różne wycieczki czy dłuższe wyjazdy. Najczęstsze kierunki wyjazdowe to góry lub morze, bo to zupełnie inne krajobrazy. Po górach wędrujemy, a nad morzem odpoczywamy na plaży, pływamy… A wy co wolicie? Góry czy morze? 
 
Dziś mam dla Was dwa obrazki-puzzle, które musicie najpierw wyciąć, a potem ułożyć (ćwiczenia strona 43 – z jednej strony jest ilustracja gór, z drugiej morza). 
 
Udane wakacje to nie tylko te podczas których wyjeżdżamy w góry czy nad morze. Można też ciekawie spędzić czas niewyjeżdżając nigdzie – pójść do parku, na basen, do kina, ZOO, wesołego miasteczka, spotkać się z koleżankami i kolegami na placu zabaw 🙂 z pewnością macie ciekawe pomysły na wakacje. 
 
A teraz ważna sprawa. Dzisiaj swoje święto mają wszyscy tatusiowie. Co roku 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Chciałabym Wam podsunąć pomysł na fajną laurkę. Jeżeli jeszcze nic nie przygotowaliście to szybko oglądajcie tutorial i zróbcie  kartkę:
 
Wszystkim tatusiom składam serdeczne życzenia z okazji ich święta. Dużo uśmiechu, radości i zdrowia!