Pomysły na zabawę

wpis w: Informacje | 0

Witam serdecznie wszystkie dzieci oraz rodziców. Dziś kolejna propozycja na fajne spędzenie czasu w domu. Mam nadzieję, że posłuchaliście mojej prośby ostatnio i nazbieraliscie w czasie spaceru gałązki i kolorowe liści??? Jeśli tak to proponuję wam ozdobić gałązki bibułą oczywiście w jesiennych kolorach. Użyjcie bibuły żółtej, pomarańczowej, czerwonej, brązowej, ciemno zielonej. Następnie ulóżcie w wazonie kompozycję z wykonanych gałązek i z wysuszonych liści.
Druga propozycja dotyczy samych liści. Ulóżcie kompozycję z liści na kartce z bloku rysunkowego lub technicznego i poprostu je przyklejcie. Pochwalcie się waszą pracą rodzicom i domownikom. Tyle na dziś. Życzę wam miłej i owocnej pracy. Zajrzyjcie proszę za tydzień. Będzie kolejna propozycja zabawy. Pozdrawiam was serdecznie. Trzymajcie się zdrowo.
             

dodała: Beata Adamik-Sielecka

Fun ideas

Hello to all children and parents. Today, another suggestion for a nice time at home. I hope you have listened to my request recently and collected twigs and colorful leaves during the walk ??? If so, I suggest you decorate the twigs with tissue paper, of course, in autumn colors. Use yellow, orange, red, brown, dark green tissue paper. Then put a composition of made twigs and dried leaves in the vase. The second suggestion concerns the leaves themselves. Put the composition of the leaves on a sheet of drawing or technical block and just stick them. Show off your work to parents and household members. So much for today. I wish you a pleasant and fruitful work. Please check back next week. There will be another fun proposition. I greet you warmly. Stay healthy.

dodała: Katarzyna Orzech