Pomysły na zabawę

wpis w: Szkolne | 0

🐥🐣🐓🐤🐔🐤🐓🐔🐤🐥🐣
Witam serdecznie wszystkie dzieci. Dziś na wstępie przesyłam wam filmik, który jest dopełnieniem mojego ostatniego wpisu. Związany jest z ozdabianiem jajek na Wielkanoc. Jest tam pokazane jak łatwo ozdobić je oklejając zwykłymi papierowymi serwetkami. Może skorzystacie.
Poza tym ostatnio zaproponowałam wam ozdobienie jakiegoś wazonu lub kubka. Dziś kolejny pomysł na zrobienie czegoś co możecie do swojego wazonika wstawić. Weźcie wytnijcie z kolorowego papieru kilka jajek tej samej wielkości. Dobrze byłoby odrysować je z twardego szablonu. Następnie sklejcie po dwa. Możecie je dodatkowo ozdobić np. cekinami, guziczkami lub jakimiś naklejkami.  Potem w  środek włóżcie jakiś patyczek np. taki do szaszłyków lub słomkę i możecie wstawić je do waszego ozdobnego kubka czy wazonika. Pomiędzy możecie włożyć jakieś bazie lub inne kwiatuszki. Otrzymacie w ten sposób świąteczny bukiet. I tyle na dziś. W związku z nadchodzącymi Świętami wielkanocnymi chciałam wam złożyć życzenia. Zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższej rodziny. Pozdrawiam serdecznie was i waszych rodziców.

                    dodała: Beata Adamik-Sielecka